Cocomelon – Roto Plis Bedtime JJ Doll

2.599 ден Со ДДВ

Оживејте ги детските песни на CoComelon со музичка кукла за спиење Џеј Џеј! Овој сладок и мек плиш е инспириран од Џеј Џеј, популарниот лик од едукативната серија CoComelon YouTube! Џеј Џеј е подготвен за кревет во легендарниот комбинезон, држејќи ја омилената перница од плишано мече! Овој совршен пријател за спиење доаѓа дури и со 7 звуци и фрази! Само стиснете го стомакот на Џеј Џеј и слушајте го како кажува фрази, па дури и пуштете клип од песната „Yes Yes Bedtime“!

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: TW0016 Категории: ,