Climb ‘N’ Slide Playhouse

11.990 ден Со ДДВ

Овој комплекс за игри е минијатурна верзија на забавното игралиште за деца, кое е надополнето со лизгалка и тунел. За да се искачите на лизгалката, има удобни скали на кои децата не се лизгаат. Производот е изработен од издржлива пластика отпорна на ултравиолетово зрачење и температурни крајности.

1 на залиха

Спореди
SKU: LT173080 Категории , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands