Clemmy Plus – 80 коцки

1.999 ден Со ДДВ

80 меки гумени коцки за градење и подобрување на фината моторика и координација на движењето. Коцките се едноставни и безбедни за градење со тестиран и проверен состав и стимулираат креативност и имагинација.

На залиха

Compare
Шифра: CLEMY17257 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands