Clementoni Wise Bear

1.699 ден Со ДДВ

Меко мече мудрец со 5 интерактивни точки за учење на првите броеви, букви, форми и бои. Со многу весели песни и мелодии, вашето дете ќе научи нови зборови со мечето мудрец. Направен е од меки нетоксични ткаенини за нежни и безбедни допири. Дизајнот на мечето мудрец е прилагоден за бебиња со многу игри и активности придружени со светлосни ефекти.

На залиха

Спореди
Шифра: CLEMY60821 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Clementoni Baby
Brands