Clementoni Baby – Колички

899 ден Со ДДВ

Комплет од 4 забавни возила: автобус, камион, автомобил и мотор. Може да играте и да се забавувате поставувајќи ги едни на други, или да ги вметнете едни во други.

На залиха

Спореди