Chemistry

1.699 ден Со ДДВ

Уживајте во сопствените експерименти и научете се за хемијата на забавен начин! Овој сет содржи висококвалитетни материјали и упатства за дури 80 уникатни експерименти!

На залиха

Compare
Шифра: SC391710 Категории: , ,
Бренд:: Science 4 You
Brands