Chasing the Joker on a three-wheeler

3.999 ден Со ДДВ

LEGO DC Batman Joker’s Trike Chase сетот содржи иконски автомобили, неверојатно оружје и омилени ликови од филмовите за Batman. Ставете ја акцијата и авантурата на Batman во рацете на младите супер херои со монструмската играчка на три тркала на Joker со одлично оружје и пламен што доаѓа од издувните гасови и ултра кул автомобилот Batmobile. Со минифигурите Batman, Robin, Joker и Harley Quinn, имагинативната игра започнува веднаш.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG76159 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands