Central Airport

3.589 ден Со ДДВ

Сетот со аеродром е дизајниран да инспирира креативна, независна игра заснована на реални сценарија. Има авион, детален терминал на аеродромот, резервоар за гориво, камион за багаж, пилот, 5 минифигури патници.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG60261 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands