Castle of the Forsaken Emperor

9.999 ден Со ДДВ

Впуштете се во Ninjago авантура со сетот Castle of the Forsaken Emperor. Замокот се карактеризира со престолот на ледениот император со функција за откривање на престол, 2 кули – 1 со самострел и посебна ледена кула со стрелач и затвор. Децата ќе обожаваат пресоздавање сцени од Ninjago со играње улоги со сопствени приказни со 7 минифигури,леден змеј и многу оружја и дополнителни елементи,.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70678 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands