Carry Cot S for S Denim strollers UNI – Manhattan Grey

10.999 ден Со ДДВ

Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), Cot S е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Рачката за носење на Cot S е поставена долж сончевата крошна за лесно носење и прицврстување на основата на колички Balios S и Eezy S-Twist. Опремен со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, Cybex Carry Cot S не само што е супер-простран, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: CY519001495 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands