Cape Cottage

12.990 ден Со ДДВ

Прекрасна куќа за во двор со модерни прозорци, закривена врата и деталите од тули во која вашето малечко ќе има часови имагинативна игра! Може да се користи на отворено или во затворен простор, а на родителите ќе им се допадне лесното склопување! Оваа шармантна куќа за игри е наменета само за помлади деца. Карактеристики: – Современ стил – 2 врати – 2 прозорци со ролетни – Кутија за пошта (не е вклучена пошта) – Држач за знаме (не се вклучени знамиња)

На залиха

Спореди
SKU: LT637902 Категории , , Ознака:
Бренд:: Little Tikes
Brands