Campione

9.499 ден Со ДДВ

Cam Campione е столче за хранење кое лесно се користи и благодарение на некои патентирани механизми се крева, се навалува и се затвора со едната рака. Безбедно за детето бидејќи нема остри рабови и остри делови. Прилагодлива висина во 6 различни позиции, 4 позиции на потпирачот за грб и синхронизирано движење на потпирачот за грб и потпирачот за нозе. Ремен со 5 точки, задни тркала со сопирачки, 3 прилагодливи и отстанливи послужовници и голема корпа. Компактно преклопување.

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: S2300-C247/C36 Категории: , ,
Бренд: Cam
Бренд: