Cam Portofino

8.990 ден Со ДДВ

Cam Portofino е многу лесна и ултра компактна количка со алуминиумска рамка и 4 позиции на навалување на потпирачот за грб што ја прави погодна за употреба од раѓање. Количката има безбедносни ремени со 5 точки, поврзана прилагодлива рачка, држач за нозе , среден браник за преклопување-расклопување, предни ротирачки тркала со систем за заклучување и задни тркала со поврзана сопирачка. Количката има XXL тенда за заштита од сонце, потпирач за нозе, дождовна прекривка и корпа за купување.

1 на залиха

Спореди
БРОЈ: ART822-27 Категории: , , Достапно:
Бренд: Cam
Бренд: