CAM Mini Plus – Столче за хранење

4.590 ден Со ДДВ

Cam Mini Plus e столче за хранење кое се користи од 6 – 36 месеци. Столчето има 3 позиции на потпирачот за грб и 3 позиции на потпирачот за нозе. Послужавникот е отстанлив и се прилагодува, седиштето има меко обложување, каиш со 5 точки за безбедност и корпа. Компактно преклопување.

На залиха

Спореди
SKU: S450-240 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Cam
Brands