Cam Istante

13.999 ден Со ДДВ

Istante е мултифункционално и висококвалитетно столче за хранење. Може да се користи до 9 месеци како лулка за бебе, и од 6 месеци до 3 години – директно како стол. Идеално за хранење, спиење и играње. Лесно за употреба, благодарение на специјалната патентирана технологија за прилагодување на висината и удобното склопување со помош на едната рака. Столчето нема остри рабови и агли и има модерен дизајн. Има 7 позиции во висина, 4 позиции на наклон на грбот, исто така, за новороденчиња хоризонтално, 3 позиции на потпор за нозе, Столчето е обложено со мек тапацир изработен од мека еко кожа и има двострана плишана лента со играчки (за игри и спиење). Детето се прицврстува со безбедносен појас од 5 точки. Вклучени се два 2 послужавници (1 отстранлив за храна и 1 голем за игри). Столчето може да се користи како лулка со отстранлив лак за играчки. Има 2 задни тркала со сопирачка и рачка за носење и широка корпа за играчки. Лесно се чисти со сунѓер, и отстранливата наметка се пере на 30 ° C (нежен режим).

1 на залиха

Спореди
БРОЈ: ARTS2400-215 Категории: , , Достапно:
Бренд: Cam
Бренд: