Cam Gusto

10.999 ден Со ДДВ

Cam Gusto е идеално столче за оброците на вашето малечко. Удобно и компактно и може да се користи од раѓање со функција на лулка од 0 до 9 месеци и од 6 до 36 месеци со функција за столче. Gusto има 8 нивоа на прилагодување на висината, прилагодлив потпирач за грб во 4 положби, вклучително и целосно хоризонтално, така што вашето дете може да заспие, потпирач за нозе прилагодлив во 3 позиции, 2 послужавници од кои едниот е отстранлив. Детето се прицврстува со безбедносен појас од 5 точки. Има 2 задни тркала со сопирачка и широка корпа за играчки. Ова се карактеристиките што го гарантираат овој исклучителен производ на линијата Cam во неговата употреба, ќе ви овозможи да изберете оптимална форма да бидете на маса, задоволувајќи ги потребите на вашето дете Столчето е направено од премиум материјали што се чистат многу лесно, за вашата кујна секогаш да биде чиста и уредна.

1 на залиха

Спореди
БРОЈ: S2500-234 Категории: , ,
Бренд: Cam
Бренд: