Cam Flip

4.893 ден Со ДДВ

Cam Flip е многу лесна и ултра компактна количка со алуминиумска рамка и позиции на навалување на потпирачот за грб што ја прави погодна за употреба од раѓање. Количката има безбедносни ремени со 5 точки, поврзана прилагодлива рачка, држач за нозе , предни ротирачки тркала со систем за заклучување и задни тркала со поврзана сопирачка. Потпирачот за нозе е со позиции има и корпа за купување.

На залиха

Спореди
SKU: ART847-82 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Cam
Brands