Cam Fletto

6.153 ден Со ДДВ

Cam Fletto е ултра лесна количка со единствена рачка, но со многу карактеристики на количка за чадори. Предните двојни тркала ја зголемуваат стабилноста. Fletto е компактна количка со прилагодлив потпирач за грб во неколку позиции, до положба на спиење. Во лето, ќе ги цените мрежните странични панели достапни во навалена позиција. Fletto е компактна кога е преклопна, затоа е одлична за шопинг, да ја имате во автомобил или кога патувате.

1 на залиха

Спореди
SKU: ART821-112 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Cam
Brands