Callisto Adapter

2.390 ден Со ДДВ

Адаптери со кои можете да прикачите седиште за автомобил гр.0+ на шасијата на количката Calisto.

На залиха

Спореди
Шифра: CY511409004 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Cybex
Brands