Burger Bar Fire Rescue

2.339 ден Со ДДВ

Овој забавен сет содржи, противпожарен камион, 2 прегради за складирање, ротирачки заден дел и насочна пумпа нова со функција млаз. Тука е и мотор со простор за апарат за гаснење пожар, пожарна секира и 3 минифигури. Направете го сетот и почнете со игра да ја спасите локалната продавница за плескавици од пожар.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 19LEG60214 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands