Builder Mario Power-Up Pack

680 ден Со ДДВ

Сетот Builder Mario Power-Up Pack е со интерактивна облека што може да ја носи LEGO® Mario. Костимот што може да се состави се вклопува во фигурата Lego Mario што е вклучена во сетот 71360.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71373 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands