Build – A – Robot

1.990 ден Со ДДВ

Робот на кој можете да му ставите 4 различни лица со емоции. Рацете и нозете се подвижни.

На залиха

Спореди
Шифра: PLAN5183 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Plan Toys
Brands