Bollicina – Када за бебе

890 ден Со ДДВ

Када за бебиња Bollicina која се користи до 12 месеци. Од 0-6 месеци, се препорачува лежечка положба, додека бебиња од 6-12 месеци можат да седат во кадата, и за да им биде удобно, се предвидени потпирачи за раце од двете страни на кадата. На дното на кадата има отворач за одвод на вода. Компатибилна е со држачот за када C524 (не е вклучен).

На залиха

Compare
Шифра: C095-U20 Категории: , ,
Бренд:: Cam
Brands