Blue Baseplate

529 ден Со ДДВ

Плодот на вашата имагинација креирајте ја на оваа прекрасно обоена сина подлога. Совршена почетна точка за уникатни лего креции.

На залиха

Compare
Шифра: 18LEG10714 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands