Birthday Cake Set

1.799 ден Со ДДВ

Сетот се состои од торта со различни додатоци, чинија, нож, шипка со темно чоколадо и 6 свеќи што може да се отстранат. Колачот може да се исече на 6 парчиња, а детето може да го напише името на чоколадната лента со креда. Оваа играчка е совршена за имагинативна игра.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN3488 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands