BigFig Pig with Baby Zombie

1.089 ден Со ДДВ

Големи и лесни за градење, играчките BigFig Pig и бебето зомби имаат реален дизајн со подвижни екстремитети за да ги зголемат можностите за игра. И кога акцијата ќе престане, тие изгледаат одлично како украси во детските соби.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG21157 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands