Beyblade Hypersphere Starter asst

1.399 ден Со ДДВ

Победи со технологијата Beyblade Burst Hypersphere. Експертски перформанси овозможуваат врвовите да го разместат вертикалниот wallid на стадионот „Beyblade Burst Hypersphere Beystadium“, да забрзаат и да им се доближат на нивните противници во возбудливи битки со висок интензитет. Сетовите се продаваат одделно.

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASE7530 Категории: , ,
Бренд:: Beyblade
Brands