Beyblade Hypersphere Single pack asst

1.099 ден Со ДДВ

Соочувајте се против противникот со врвовите на Beyblade Burst инспирирани од анимираната серија. Врвовите на Beyblade Burst можат да „пукнат“ на парчиња што резултира со поени за другиот играч

На залиха

Compare
Шифра: HASE7535 Категории: , ,
Бренд:: Beyblade
Brands