Beyblade Hypersphere Dual Pack asst

2.499 ден Со ДДВ

Со технологијата Beyblade Burst Hypersphere, Beybladers можат да ги искористат своите конкуренти кога е во прашање победата. Спинерите можат да се искачат по вертикалниот ѕид на Beyblade Burst Hypersphere Beystadium-Arena, да седат околу работ, а потоа да паднат на спротивните спинери за да ги направат битките уште повозбудливи. Сетовите се продаваат одделно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE7533 Категории , , Ознака:
Бренд:: Beyblade
Brands