Beyblade Burst Turbo Slingshock Starter Pack

1.799 ден Со ДДВ

Со Beyblade burst Slingshock r испробајте ги сите комбинации и направете своја победничка вртимушка! Врвовите на Библејд можат да „распрснат“ на парчиња во битка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE4603 Категории , ,
Бренд:: Beyblade
Brands