Бебе Златокоса 35 см

1.509 ден Со ДДВ

Златокоса во волшебно пакување со додатоци за разубавување. Облечена во симпатичен пурпурен фустан, со долга златна коса, ќе ве однесе во светот на имагинацијата. Расплетете ја нејзината прекрасна долга коса, исчешлајте ја со четка и со помош на волшебно стапче направете нејзините желби да се остварат.

На залиха

Спореди
SKU: GG02932 Категории , , Ознака:
Бренд:: Giochi Princess
Brands