Бебе Пепелашка 35 см

1.509 ден Со ДДВ

Вашата омилена Дизни принцеза Пепелашка сега е тука во волшебен пакет со додатоци за разубавување. Таа има симпатичен нежно розов фустан со светки, сина лента во косата и сини сандали кои се претвораат во чевли кога ќе започне магијата. Подгответе ја балот со помош на волшебно стапче, нејзината четка и круна.

На залиха

Спореди