Batman Mini asst

899 ден Со ДДВ

Напишете ново поглавје во историјата на градот Готам со нови фигури на суперхерои и супер негативци. Секоја фигура можете да ја поставите во три пози, за сцените што ќе ги прикажете да бидат уште пореални! Секоја фигура се продава одделно.

На залиха

Спореди