Batman – Маска

899 ден Со ДДВ

Станете суперхерој! Скријте го вашето вистинско лице под неверојатната маска со лик на херој! Реалистичката маска се држи до главата благодарение на еластична лента. Лесно се облекува и не се лизга од лицето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6055935 Категории , , Ознака:
Бренд:: Batman
Brands