Basic Brick Set

1.389 ден Со ДДВ

Уживајте во безвременските авантури со основниот сет на коцки. Запознајте витез на коњ и пријателски диносаурус. Изведете акробација во кул камион чудовиште или издигнувајте се до небото во класичен авион со пропелер. Направете симпатично куче, птица во куќа за птици или што и да замислите со овие светли и шарени лего коцки, тркала и очи.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG11002 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands