Bambolina Amore – Докторски сет

1.399 ден Со ДДВ

Бебе бамболина со 6 вистински звуци на бебиња и додатоци за доктор! Играјте лекар-пациент со ова бебе!

На залиха

Compare
Шифра: BAMDI1826 Категории: , ,
Бренд:: Bambolina
Brands