Bambolina Amore – Бебе со шише

799 ден Со ДДВ

Бамболина со шише, стегач за глава и нокшир. Осигурете се дека вашето бебе мочкало пред да одите на прошетка. Облечете го нејзиниот розово-бел костум и украсниот стегач за глава!

Нема на залиха

Спореди
SKU: BAMDI1807 Категории , , Ознака:
Бренд:: Bambolina
Brands