Ballon Powered Cosmic Jet Robot

689 ден Со ДДВ

Конструирајте ваш сопствен робот со балон. Овој сет содржи сe што ви треба за да конструирате два различни роботи. Играјте забавни игри со нив додека учите како функционира законот за движење врз нив.

На залиха

Спореди
Шифра: 4M03262 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: 4M
Brands