Bakugan Jambo

1.756 ден Со ДДВ

Сетот се одликува со топка со дијаметар приближно 8 сантиметри, картичка на портата и една картичка за способности. Ставете ја картичката за отворање, дозволувајќи му на топчето да се отвори и да се претвори во ликот.

На залиха

Compare
Шифра: SN6051238 Категории: , ,
Бренд:: Bakugan
Brands