Bakugan Battle Pack 5 Psc

2.590 ден Со ДДВ

Овој сет ќе го воодушеви секој мал љубител на анимацијата Бакуган битка. Сетот ќе биде одличен почеток или додаток на колекцијата играчки Бакуган.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6045132 Категории , , Ознака:
Бренд:: Bakugan
Brands