Bakugan Battle Arena

3.171 ден Со ДДВ

Понесете ја вашата игра на следното ниво со Bakugan Battle Arena. Арената оди совршено со акционите играчки и овозможува неверојатни битки со вашите пријатели. Со шестоаголна шема табла за игри, поставувањето на BakuCores (вклучено) е полесно од кога било.раницата околу битната арена гарантира дека вашите топки остануваат во игра. Кој ќе ја напушти Бакуган битката како победник и ќе ја добие играта? Battle Arena е поле за играње дуели за двајца.

На залиха

Спореди