Bag Tag Panda

479 ден Со ДДВ

Направен за брзо склопување, овој сет им дава на момчињата и девојчињата шанса да направат и прилагодат сопствена фанки и стилска играчка панда како привезок за торба или ранец.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG41930 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands