Baby SR – Мек камион и коцки

999 ден Со ДДВ

Добредојдовте во светот на меките конструктори. Тие се меки и безбедни и можат да се дезинфицираат на 100 ° C. 22 парчиња меки коцки и мек камион. Лесно се вклопуваат. Тие помагаат во развојот на моторните вештини, препознавање на боите и креативноста кај децата.

На залиха

Спореди