Baby Bag / Red-red

3.990 ден Со ДДВ

Торбата за менување на Cybex Gold е практичен и стилски придружник. Торбата има водоотпорен оддел, држач за шишиња и подлога за менување.

На залиха

Спореди
SKU: CY515407004 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands