Baby Animals

689 ден Со ДДВ

Споделете скапоцени развојни пресвртници со вашето дете и отворете свет на имагинативна игра. Оваа едукативна играчка за мали деца вклучува симпатична бебешка панда што грицка бамбус, редок бел тигар кој се восхитува на убаво розово цвеќе, жирафа со бебе што ги грицка лисјата на дрво и симпатично слонче кое си игра со неговите пријатели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10904 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands