Avengers Iron Man

2.999 ден Со ДДВ

Titan Hero Power FX Iron Man Figure, инспириран од филмот Avengers Endgame. Приклучете го Titan Hero Power FX фрлачот за активирање звуци, фрази и проектили. Titan Hero FX Power Launcher се прикачува на компатибилните фигури на Titan Hero Series (секоја продадена одделно).

На залиха

Спореди