Avengers Compound Battle

7.999 ден Со ДДВ

Децата можат да изградат сопствен комплекс „Одмаздници“ со оваа акциона играчка која располага со двостепена канцеларија, ласерско сетило, топови и приврзоци, а потоа можат да користат хеликоптер и теренски автомобил за да помогнат во борбата против Outrider и Thanos.

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: 19LEG76131 Категории: , ,
Бренд: Lego
Бренд: