Aton Truffy Brown

5.109 ден Со ДДВ

Cbx Aton е седиште за автомобили за новороденчиња, дизајнирано за безбедност и удобност на вашето бебе. Во случај на судир, Aton CBX обезбедува зголемена безбедност со намалување на силите на ударот и нивно водење подалеку од бебето преку школка за апсорпција на енергија. Има голема тенда која овозможува заштита од ветер и сонце со UPF50 +.

На залиха

Compare
Шифра: CBX518001567 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Cbx
Brands