AT-AT revealed

ден Со ДДВ

Љубителите на класичната трилогија на Star Wars и на видео-играта The Skywalker Saga ќе обожаваат да ја пресоздаваат акцијата со оваа детална, верзија на Lego од коцки со иконскиот AT-AT Walker.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75288 Категорија
Бренд: Lego
Бренд: