Assorted Vegetable Set

1.290 ден Со ДДВ

Време е за здрава закуска! Избраниот сет зеленчук од PlanToys вклучува табла за сечење, нож и 5 зеленчук што може да се исечат: домат, печурка, кромид, пиперка и краставица. Тактилните детали за секој зеленчук нудат реална игра. Комплетот вклучува послужавник и безбеден дрвен нож. Ножот може да се користи за пресекување на зеленчук што се држи со лепенка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PLAN3601 Категории , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands